emag tinar depurtat mycloset emag flanco fashionup

Arhivă Stiri

Tuesday, October 19, 2021

Marica il salveaza pe Lucescu, Chivu ofera Valenciei un gol

In partidele jucate miercuri seara in Liga Campionilor, Sahtior a incheiat 2-2 acasa cu Olympiakos, dupa ce Marica a egalat pentru echipa lui Mircea Lucescu.

Marica a marcat in minutul 70 golul de 2-2, dupa ce grecii trecusera in avantaj in minutul 68.

Cristi Chivu a oferit Valenciei golul de 2-1 cu care spaniolii au batut AS Roma, dupa ce a comis un fault in afara careului in minutul 28, urmat de lovitura libera din care a marcat Villa.

Grupele A, B, C si D: Rezultate si clasamente